Twórczość członków DO ZLP

19 maja (niedziela) 2024 r. od godz. 11.00 na placu Solnym we Wrocławiu, na stoisku Oficyny Wydawniczej „MAMIKO”, Krzysztof Czaja będzie podpisywał swoją najnowszą powieść pt. „Wielki wybuch”. ZAPRASZAMY.

Powieść „Wielki wybuch” to współcześnie opowiedziana historia, nawiązująca do początków stworzenia świata (Biblia, „Księga Genesis”), a nawet wszechświata, w powiązaniu z mitologią grecką, egipską, słowiańską, a nawet nordycką, jak również z najnowszymi odkryciami XX i XXI wieku z dziedziny astrofizyki, biologii, fizyki oraz matematyki, których autorami są Stephen Hawking, Richard Feynmann, John Archibald Wheeler oraz wielu …

19 maja (niedziela) 2024 r. od godz. 11.00 na placu Solnym we Wrocławiu, na stoisku Oficyny Wydawniczej „MAMIKO”, Krzysztof Czaja będzie podpisywał swoją najnowszą powieść pt. „Wielki wybuch”. ZAPRASZAMY. Czytaj dalej »

Zarząd DO ZLP i GBP w Trzcinicy zapraszają na spotkanie literacko-muzyczne do GBP w Trzcinicy 26.04.2024 r., godz. 18.00 w ramach wydarzenia pt. „LITERACI W PLENERZE”.

Program wydarzenia: 26 kwietnia 2024 r. 1. Godz. 15.00-16.30 – referat Szymona Koprowskiego pt. „Współczesne drogi literatury” – połączony z dyskusją (spotkanie zamknięte dla członków DO ZLP oraz KKL) Miejsce: Restauracja „Centrum”, Trzcinica, ul. Jana Pawła II 45. 2. Godz. 18.00 – spotkanie literacko-muzyczne z udziałem publiczności: prezentacja uczestników projektu, mini kiermasz książek, bankiet, rozmowy …

Zarząd DO ZLP i GBP w Trzcinicy zapraszają na spotkanie literacko-muzyczne do GBP w Trzcinicy 26.04.2024 r., godz. 18.00 w ramach wydarzenia pt. „LITERACI W PLENERZE”. Czytaj dalej »